O FIRMIE

Kilka słów o naszej działalności…

Kilka słów o nas…

Usługi Brukarskie Ant-Kaś Mateusz Chabowski to firma brukarska, która zajmuje się dostarczaniem klientom najwyższej jakości usług brukarskich.

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców posiada wieloletnie doświadczenie w branży brukarskiej i jesteśmy bardzo dumni z naszej pracy. Staramy się dostarczać najlepszej jakości materiały i usługi w konkurencyjnych cenach.

Wierzymy, że zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najlepszej obsługi klienta. Nasz zespół jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości, które możesz mieć.

Rozumiemy, że Twoje potrzeby brukarskie są wyjątkowe, bo każda posesja jest inna i różni się od siebie wieloma aspektami. Nasz zespół jest oddany znalezieniu najlepszego rozwiązania dla Ciebie. Jesteśmy pewni, że nasze usługi mogą pomóc Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojej przestrzeni dookoła domu.

Z niecierpliwością czekamy na pomoc w zaspokojeniu Państwa potrzeb w zakresie układania kostki brukowej i sprawieniu, by Państwa przestrzeń zewnętrzna wyglądała jak najlepiej!

Najwyższa jakość

9

Wysokiej jakości sprzęt

korzystamy ze sprzętu i narzędzi renomowanych marek.

9

Doświadczenie wykreowane przez czas

Ponad 9 lat doświadczenia w branży brukarskiej pozwala nam realizować nasze usługi na bardzo wysokim poziomie.

9

Wykwalifikowani pracownicy

W naszej firmie nie uświadczysz praktykantów uczących się na Tobie. Każdy członek naszej ekipy posiada przynajmniej kilkuletnie doświadczenie z branży brukarskiej.

LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

zrealizowanych projektów

SZTUK KOSTKI BRUKOWEJ W NASZYCH RĘKACH

Wycen w ciągu roku

‘tempora mutantur et nos mutamur in illis’ – ‘czasy się zmieniają i my się zmieniamy z nimi’.

ces. rzymski Lotar I

Napisz do nas!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

15 + 12 =

ul. Papuszy 27/3, 66-400 Gorzów Wielkopolski